Virtuální doplněk k filmovému Matrixu dostává trailer s Keanu Reevesem, už jej lze stáhnout na konzolích
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Virtuální doplněk k filmovému Matrixu dostává trailer s Keanu Reevesem, už jej lze stáhnout na konzolích

Virtuální doplněk k filmovému Matrixu dostává trailer s Keanu Reevesem, už jej lze stáhnout na konzolích

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

6. 12. 2021 16:42

Na konci minulého týdne se objevily informace o tom, že připravované pokračování filmové ságy Matrix s podtitulem Awakens dostane i speciální virtuální doplněk vytvořený v Unreal Engine 5. The Matrix Awakens - An Unreal Engine 5 Experience se objeví už ve čtvrtek během předávání cen The Game Awards, zatím ale nevíme, co bude konkrétně obsahem.

Reklama
Reklama

  • The Matrix Awakens - An Unreal Engine 5 Experience už lze stáhnout do konzolí
  • Aplikace zabere 25 gigabajtů
  • Spuštěna bude ve čtvrtek během The Game Awards

Aplikace se objevila v oficiální nabídce digitálních obchodů PlayStation a Xbox, na konzolích PlayStation 5 a Xbox Series si ji tedy můžete bezplatně předstáhnout. Je to celkem pěkný macek, pro zřejmě propagační novinku si musíte připravit alespoň 25 gigabajtů volného prostoru na disku. Na doplňku pracovali autoři filmu jako takového včetně režisérky Lany Wachowski společně se společností Epic Games. Ve virtuálním světě se pak objeví herecké hvězdy Keanu Reeves a Carrie-Anne Moss. Právě Reeves také hraje roli v čerstvě vydaném teaseru, kde je jeho virtuální alter ego téměř k nerozeznání od reality.

Dle všeho půjde o neinteraktivní tech demo, na nějaké hratelnostní vylomeniny tedy můžete nejspíš zapomenout. Půjde ale o zajímavou ukázku toho, co v budoucnosti dokáží moderní herní technologie.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz