Speciální chatařský hPod #806 vyjde během víkendu. Omlouváme se za komplikace.
Video ukazuje bojový systém AC Valhalla
Hrej.cz Novinka

Video ukazuje bojový systém AC Valhalla

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

20. 10. 2020 10:30
Reklama
Reklama

O blížícím se pokračování série Assassin’s Creed už toho Ubisoft prozradil poměrně dost. Valhalla ale nabídne tolik obsahu, že se zřejmě až do vydání budou objevovat další a další podstatné detaily. Poslední video z produkce IGN se zaměřuje především na souboje.

Redaktora během hraní doplnil komentářem Marc-Antoine Pietri, který měl během vývoje na starost design systémů. V záběrech jsou názorně demonstrovány různé herní styly, ať už jde o práci se štítem a blokování útoků, nebo více agresivní způsob boje, kdy hrdina drží dvě zbraně. Každá ruka provádí trochu jiné útoky, záleží tedy i na tom, zda Eivor drží konkrétní zbraň v levé, nebo v pravé. Zbraně lze navíc kdykoliv rychle prohodit.

Dále jsou ukázány pokročilejší techniky, například omráčení nepřátel, využívání jejich slabin, práce s adrenalinem a další. Ve druhé polovině pak dojde na návštěvu osady Ravensthorpe, kde Eivor zkontroluje výbavu dalších vikingů, vylepší zbraně, upraví si vous a nechá si udělat novou kérku.

Assassin’s Creed Valhalla vyjde 10. listopadu na platformách PC, PlayStation 4, Xbox One a Xbox Series. Později zamíří také na PlayStation 5.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz