Speciální chatařský hPod #806 vyjde během víkendu. Omlouváme se za komplikace.
Velká modifikace pro Portal 2 přidává třetí portál. Do hry přináší cestování časem
Hrej.cz Portal 2 Novinka

Velká modifikace pro Portal 2 přidává třetí portál. Do hry přináší cestování časem

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

20. 4. 2021 11:43

Povedená logická akce Portal 2 oslavila včera desáté výročí. Zatímco ji řada hráčů i novinářů věnovala nostalgickou vzpomínku, komunita moderů slavila například vydáním Portal Reloaded, komplexní modifikace, která druhý Portal obohacuje o 25 nových zapeklitých úrovní. Především ale přináší úplně nový druh portálu, který umí přenášet v čase.

Reklama
Reklama

  • Fanoušci vydali velkou modifikaci Portal Reloaded pro Portal 2
  • Slaví tak deset let od vydání původní hry
  • V 25 úrovních otestuje vaše schopnosti nový portál cestující časem

Příběh modifikace hráče zavede do zapomenuté části komplexu Aperture Science, konkrétně do kůže subjektu 4-5-0-9, který dostává do rukou nový, experimentální Portal gun. Ten sice umí střílet staré známé modré a oranžové portály, které propojují prostor, novinkou je ale hranatý zelený portál, který propojuje dvě časové linky. V rámci řešení hádanek tedy hráč cestuje mezi naleštěnou současností a dvacet let vzdálenou budoucností, kde se už na opuštěných laboratořích podepsal zub času.

Ke hraní stačí vlastnit kopii Portal 2 na Steamu, modifikace je pochopitelně zdarma. Navíc nabízí nový soundtrack, dabing a dokonce i české titulky!

Reakce hráčů jsou zatím výrazně pozitivní. Hra je prý díky implementaci třetího portálu velmi obtížná a hádanky vám pořádně zatopí. Zatím ale můžete čekat technické nedostatky. Na Reloaded už si brousí zuby i David, brzy se na ní tedy podíváme ve větší recenzi.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz