Hrej.cz FIFA 21 Novinka

Ve FUT si můžete za absurdní cenu koupit dresy nebo dekorace stadionu. Poprvé to jde mimo balíčky s kartami

tadeas-pepr
Tadeáš Pepř
3. 5. 2021 12:21 1 Sdílej:

Karetní režim FIFA Ultimate Team v populárním fotbale FIFA zažívá malou revoluci. Historicky poprvé si totiž můžete koupit dekorativní předměty přímo, a nemusíte čekat na to, jestli vám padnou z balíčku s náhodným obsahem (nebo si je koupit z online trhu). Autoři do hry přidali speciální obchod s dekorativními předměty pro úpravu stadionu a dresů.

Reklama
Reklama

  • FUT přináší možnost nákupu dekorativní předmětů stadionu
  • Poprvé tak není nutné nakupovat na trhu nebo v balíčcích
  • Ceny jsou ale hodně přestřelené

Nově si tedy přímo za FIFA Points nebo klasické mince můžete nakoupit choreo, barevné ladění stadionu nebo sety dresů, případně všechno dohromady v o něco výhodnějším balíčku. Slovo výhodnější je ale v tomto případě tak trochu na pováženou, všechny položky jsou totiž téměř nesmyslně drahé. Choreografie vás vyjde na 11 500 mincí, barvy stadionu na 15 000 mincí a jednotlivé dresy dokonce na 25 tisíc mincí. Celý set pak stojí 60 tisíc mincí a i přepočty na skutečné peníze, které byste museli utratit za FIFA Points, nejsou kdovíjak příznivé.

Situace je o to podivnější, že jsou jednotlivé karty prodejné na trhu FUT, kde je už nyní hráči prodávají pod původní pořizovací cenou. Za investované finance navíc můžete dostat kvalitní balíčky s vyšší pravděpodobností špičkových karet a na trhu lze sehnat výrazně atraktivnější dekorativní předměty za zlomek ceny.

Dle autorů jde jen o dočasnou nabídku a dostupné předměty se budou často měnit. Hráči i novináři ale spekulují nad tím, že se společnost EA zkouší připravit na budoucí možné problémy s lootboxy. I v současnosti se studio potýká s kontroverzí, dle nedávných zjištění televize CBS totiž mělo hráče aktivně nutit k hraní FUT a utrácení peněz za dostupné balíčky.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz