Valve prý pracuje na dalším VR headsetu, bude fungovat jako Oculus Quest
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Valve prý pracuje na dalším VR headsetu, bude fungovat jako Oculus Quest

Valve prý pracuje na dalším VR headsetu, bude fungovat jako Oculus Quest

Radek Raudenský

Radek Raudenský

1. 10. 2021 10:25

Valve Index byl pro Valve velice úspěšným experimentem. Po oznámení a spuštění předobjednávek byl headset dlouhou dobu vyprodaný. Brýle pro virtuální realitu s sebou přinesly několik unikátních vlastností, tudíž není divu, že Valve nejspíše pracuje na dalším VR projektu, dost možná nástupci.

Reklama
Reklama

  • Dle Brada Lynche a webu Ars Technica pracuje Valve na dalším projektu virtuální reality
  • Má jít o samostatný headset, stejně jako Oculus Quest

Dle YouTubera Brada Lynche se v rámci kódu SteamVR nachází několik odkazů na „Deckard“ – nejspíše kódové označení dalšího headsetu. Po tomto tvrzení přispěchal magazín Ars Technica, který přinesl další důkazy potvrzující doměnku, že ve Valve pracují na dalších brýlích.

Dle jejich informací by společnost měla pracovat na Valve Index, které ale půjde cestou Oculus Quest – zákazníkům tedy nabídne samostatný produkt, který nebude potřebovat počítač pro spuštění a hraní her. Tomu by měl pomoct i částečně upravený AMD procesor, který uvidíme i v handheldu Steam Deck.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz