V září se uskuteční další ročník herního festivalu Gamer Pie, vstupenky jsou již v prodeji
Novinka V září se uskuteční další ročník herního festivalu Gamer Pie, vstupenky jsou již v prodeji

V září se uskuteční další ročník herního festivalu Gamer Pie, vstupenky jsou již v prodeji

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

16. 8. 2021 12:05

Gamer Pie se příští měsíc vrátí do brněnského Kina Art, kde se uskuteční už čtvrtý ročník oblíbeného herního festivalu. Akce slibuje přednášky od předních tvůrců domácí scény, workshopy a tradiční bazar.

Reklama
Reklama

  • Gamer Pie Level 4 se uskuteční 11. září
  • Účast přislíbili zástupci z Bohemia Interactive, Amanita Design nebo Charles Games
  • Chystají se i workshopy a tradiční dobročinný bazar

Kdo se tedy před stříbrným plátnem objeví? Třeba Tomáš Bayer z Bohemia Interactive, který si připravil zvukařský post mortem k survival hororu Silent Hill: Downpour, který má shodou okolností taktéž kořeny v Brně. Stojí za ním totiž české studio Vatra Games. Na festival zavítá také Jaromír Plachý z Amanita Design, který popovídá o Happy Game, Vít Šisler z Charles Games zase promluví o vývoji Svoboda 1945: Liberation.

Mimo svět videoher se představí Lujza Kotryová v přednášce zaměřené na LARP, spisovatel Jakub Hussar pak povypráví o světě Coraab, jemuž vdechl život v knihách 0 TU. Zmíněné workshopy prozradí, jak se stát dobrým Pánem jeskyně, tedy jak si vytvořit fungující příběh, souboje a čím si při designování vlastního dobrodružství pomoct. Druhý workshop se zaměří na stolní RPG. 

Dobročinný bazar letos podpoří Školu pro výcvik vodících psů v Brně, právě tam poputuje celý výtěžek. Gamer Pie Level 4 se uskuteční 11. září 2021. Vstupenky můžete zakoupit na oficiálních stránkách.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz