V Rockstar Games se údajně pracuje také na remasteru GTA IV
Novinka V Rockstar Games se údajně pracuje také na remasteru GTA IV

V Rockstar Games se údajně pracuje také na remasteru GTA IV

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

10. 11. 2021 11:04

Kolekce remasterů GTA: The Trilogy pomalu klepe na dveře, už zítra si hráči mohou připomenout GTA III, Vice City a také San Andreas. GTA IV bohužel chybí, není však vyloučeno, že neobjeví později.

Reklama
Reklama

  • Insider tvrdí, že se pracuje i na předělávce GTA IV
  • Ta by měla vyjít až v roce 2023 na konzolích současné i minulé generace a na PC
  • Hra má obsahovat i dodatečná rozšíření

Alespoň to tvrdí leaker RalphsValve, který se v poslední době vyjadřoval například k podobě Call of Duty chystaného na příští rok. V příspěvku na Twitteru zmínil, že se na remasteru čtyřky nyní pracuje, vyjít by ale měl až v roce 2023, a to na konzolích aktuální i minulé generace a na PC. 

Podle všeho půjde o čistě singleplayerový zážitek, krom základní hry by měl balíček obsahovat dodatečný obsah v podobě Episodes from Liberty City, tedy rozšíření The Lost and the Damned a The Ballad of Gay Tony.

Nepotvrzené informace se objevují teprve týden poté, co Rockstar Mag promluvil o remasteru prvního Red Dead Redemption, na němž se v Rockstaru údajně taktéž pracuje. Studio však žádné z těchto informací zatím nijak nekomentovalo.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz