V rámci představení rebootu Saints Row je zdarma k dostání remaster třetího dílu
Saints Row: The Third Novinka V rámci představení rebootu Saints Row je zdarma k dostání remaster třetího dílu

V rámci představení rebootu Saints Row je zdarma k dostání remaster třetího dílu

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

26. 8. 2021 13:45

Restartovaná série Saints Row, jež byla k vidění na otevírací akci Opening Night Live, přináší fanouškům další malou výhru. Remaster třetího dílu, kterého jsme se dočkali na úvodu minulého roku, je totiž po omezenou dobu zdarma, a to nejen k zahrání, ale i trvalému ponechání.

Reklama
Reklama

  • Remaster třetího Saints Row je při příležitosti představení nového dílu nabízen zdarma
  • Vyzvednou si jej až do 2. září můžete na herním obchodě Epic Game Store

Nabídka na bezplatné získání modernizované verze jednoho z nejslavnějších děl studia Volition nepřichází na žádnou jinou platformu než Epic Game Store. Jejího zužitkování můžete využít po celou dobu následujícího týdne, přičemž od dnešních 17:00 se k již probíhajícímu rozdávání připojí i nápaditá puzzle hra Automachef.

Saints Row: The Third Remastered přináší v jednotném balíčku základní hru provázenou o kompletní sadu tří expanzí, 30 kusů menších DLC a vylepšenou grafiku, včetně pozměněného nasvícení i efektů. Co se týče její nejnovějšího nástupce, ten se rozhodl ve jménu rebootu série zařadit mírnou zpátečku i v tradičních šílenostech, a oproti posledním dílům, které je vystupňovaly až k mimozemšťanům a navštívení pekel, přinese “pouze” staronové budování zločineckého impéria v kulisách Jižní Ameriky.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz