V bezplatné nabídce Epicu tentokrát najdou zalíbení milovníci akce i 3D adventur
Novinka V bezplatné nabídce Epicu tentokrát najdou zalíbení milovníci akce i 3D adventur

V bezplatné nabídce Epicu tentokrát najdou zalíbení milovníci akce i 3D adventur

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

20. 8. 2021 10:55

Po uplynulém týdnu, kdy jsme dostali přístup k přivlastnění nezávislého vesmírného RPG Rebel Galaxy, přichází na Epic Store střídačka za dvojici známějších titulů. Řeč je o 3D adventuře Yooka-Laylee, ke které se tento měsíc dostali i předplatitelé PlayStation Plus, a stylizované akční jízdě Void Bastards.

Reklama
Reklama

  • Epic do 26. srpna rozdává 3D plošinovku Yooka-Laylee a stylizované FPS Void Bastards
  • Další týden přinese navrhování vlastní kuchyně v Automachef

Bezplatné přidání obou titulů do vaší knihovny her na Epic Storu je možné až do 26. srpna. V případě spirituální nástupce Banjo-Kazooie od PlayTonic Games dostanete šanci naskočit do oku lahodícího (ovšem hratelností podstatně méně oslnivého) předchůdce skvělého Yooka-Laylee and the Impossible Lair. Zatímco u komiksově laděné FPS studia Blue Manchu do světa procedurální generace a hektické akce na palubě vesmírných korábů.

S výhledem do dalšího týdne se uvedená dvojice her v nabídce Epicu protočí za jednu jedinou. Stane se jí Automachef od studia Hermes Interactive stavící na správě zdrojů a vedení i designování vlastní automatizované kuchyně.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz