Update Driveclubu mění pravidla
Zdroj: Herní magazín Hrej.cz
Novinka Update Driveclubu mění pravidla

Update Driveclubu mění pravidla

Vojta Dřevíkovský

Vojta Dřevíkovský

5
Hrej vyráží na Gamescom 2026 a soutěžíme s Českou spořitelnou o konzoli

Hrej vyráží na Gamescom 2026 a soutěžíme s Českou spořitelnou o konzoli

S partnerem Českou spořitelnou míříme také letos na Gamescom, abychom vám mohli přinést žhavé herní novinky.

Reklama

Driveclub nezastavuje. Naopak, vypadá to, že stále nabírá na rychlosti. Březnový update, který si právě teď můžete stáhnout do své konzole, představuje hutnou nadílku pro fanoušky vozidel se čtyřmi i dvěma koly.

Na základě zpětné vazby od hrášů prošlo změnou bodové hodnocení driftování v Drift Mode. Od nynějška hra bude oceňovat rychlejší a přesnější drifty mnohem lépe než ty pomalé a hra bude penalizovat výjezdy z tratě i kolize se zdmi. V závislosti na to se žebříčky Drift Mode dočkají resetování.

Update navýší maximální Elite level (na 60), Driver level (na 120) a Club level (na 120) a přidá zajímavé odměny za jejich dosažení. Nakonec se hlavní nabídka a načítací obrazovky oživí o obrázky ze hry, které lidi sdíleli s hashtagem #PS4share.

Na konci měsíce, přesněji 22. března, se řidiči dočkají aktualizace obchodu o dvě DLC. První Finish Line přijde s 6 eventy, 5 trofejemi a 2 novými auty Koeniggsegg Regera & Jaguar XJ220. Druhé MV Agusta bude obsahovat 6 eventů, 5 trofejí a 2 motorky MV Agusta Brutale 1090 Corsa & MV Agusta F4RC. Všichni hráči pak dostanou superbike Aprilia RSV4 RF ABS zcela zdarma.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama