Unikly další záběry z Rainbow Six Quarantine
i Zdroj: Hrej.cz
Rainbow Six Extraction Novinka Unikly další záběry z Rainbow Six Quarantine

Unikly další záběry z Rainbow Six Quarantine

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

6. 4. 2021 08:51

Dva týdny nazpět se k nám dostaly první gameplay záběry z chystané taktické akce Rainbow Six Quarantine, které na internet vypustil účastník uzavřeného testování. Nyní se objevila nová ukázka, která poukazuje na další herní prvky.

Reklama

  • Unikla pětiminutová gameplay ukázka
  • Záběry demonstrují zničitelné prostředí

Záběry zřejmě pochází ze stejného testu, tentokrát je však prezentuje daleko zkušenější střelec. Často využívá náklonů zpoza krytu, rychlým otáčením bezpečně kontroluje okolní prostor a nabíhající potvory přesnými zásahy posílá na věčný odpočinek.

Náplní mise je záchrana paralyzovaných operátorů, kteří evidentně přesilu zdejších neřádů nezvládli. Autor ukázky navíc názorně demonstruje zničitelnost okolního prostředí, jde například o možnost prostřílet se přes některé zdi.

Oficiální cestou se k nám bohužel žádné vypovídající informace nedostaly, Ubisoft nepotvrdil ani přejmenování hry, což opět prozradily úniky. Zatím nedošlo na určení konkrétního data vydání, Ubisoft pouze naznačil, že Quarantine/Parasite vyjde nejpozději koncem září letošního roku.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz