Unikají detaily o Assassin’s Creed Mirage. Hra prý naváže na husté davy z Unity a dynamické prvky parkouru
i Zdroj: Twitter / ScriptLeaksR6
Novinka Unikají detaily o Assassin’s Creed Mirage. Hra prý naváže na husté davy z Unity a dynamické prvky parkouru

Unikají detaily o Assassin’s Creed Mirage. Hra prý naváže na husté davy z Unity a dynamické prvky parkouru

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

3. 9. 2022 08:15

Nový díl Assassin’s Creed, o němž se s podtitulem Mirage více dozvíme 10. září, byl znovu podroben únikům. Pouze několik hodin od potvrzení, že se hra ukáže příští sobotu, došlo na uveřejnění dalšího množství detailů. Podle dlouholetého leakera a insidera série Assassin’s Creed j0nathana bude nová hra skutečně návratem ke kořenům, jak se dříve tvrdilo.

Reklama

  • Pouze týden před chystanou prezentací přichází neoficiální podrobnosti o Assassin’s Creed Mirage
  • Informace přichází od leakera, který původně odhalil i název nového dílu
  • Hra se má odehrávat jen v hustě zalidněném Bagdádu a jeho okolí
  • Návrat mají hlásit i motivy, jako je vrhání nožů, skrývání se ve střešních úkrytech a větší důraz na parkour

Jednou ze zpráv, kterou jsme o hře slýchali už relativně dlouho, je proponované bagdádské zasazení, kam se má hra uchýlit. Podle j0nathana bude toto rozsáhlé město vůbec jediné, které ve hře navštívíme, což buduje představu, že celá hra bude skutečně menší. Celá městská zástavba, kterou navíc obklopí, poušť, oázy a řeky, bude podle leakera zahrnovat celkem čtyři čtvrti, přičemž každá bude mít i vlastního šéfa. Stylem vystavění světa je tak hra podobná dílům před Assassin’s Creed Origins.

Tuto myšlenku jakéhosi návratu k identitě série podporuje i použití starších prvků. Jmenovitě padá zmínka o dnes už upozaděném použití vrhacích nožů, úkrytů na střechách nebo třeba parkouru s dynamickými prvky, jako je otočka na lampě ze starších her. Mirage se také údajně pokusí navázat na hustotu NPC. Cílem je prý nabídnout husté zalidnění města, které podtrhne zmíněné zasazení ve stylu Unity.

Na závěr můžeme dodat, že souhlas s těmito informacemi poskytl v únoru už i magazín Bloomberg. Jason Schreier tehdy ve svém článku uvedl, že vydavatel Ubisoft chystá menší díl, kde opět upřednostní stealth a charakter série před zavedením RPG prvků.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama