Ubisoft zakládá Global Creative Office. Divize má pomoci s tvorbou kvalitních a zábavných her
i Zdroj: Ubisoft
Novinka Ubisoft zakládá Global Creative Office. Divize má pomoci s tvorbou kvalitních a zábavných her

Ubisoft zakládá Global Creative Office. Divize má pomoci s tvorbou kvalitních a zábavných her

Radek Raudenský

Radek Raudenský

7. 10. 2022 11:41

Francouzské studio Ubisoft je delší dobu kritizováno za to, že recykluje své zažité značky a už několik let netvoří „dobré hry“. Relativně nedávno se k tomuto tématu vyjádřilo i samotné vedení, které prozradilo, že chce své minulé chyby napravit a opět začít přinášet hráčům zábavné a kvalitní hry.

Reklama

  • Ubisoft zakládá Global Creative Office
  • Divize má pomoci s tvorbou lepších her

To nyní dále podporuje založením Global Creative Office, tedy oddělení, které má podpořit kreativitu a tvorbu kvalitních her. Organizace se má soustředit na jednotlivé aspekty a expertízu, mimo jiné třeba na cílovou skupinu, herní design či technologie. Ubisoft tak odstupuje od centralizované jednotky, Global Creative Office by mělo lépe pomoct s podporou divizí firmy.

Dalším krokem ke zlepšení celkové kreativity je výměna CCO Igora Manceaua, který na konci října z Ubisoftu odejde. Jeho místo nahradí trojice významných tváří Ubisoftu, do té doby se CCO stane Marie-Sophie de Waubert. 

„V tomto průmyslu, který se mění rapidním tempem, je důležité se mu neustále adaptovat. Jsem neskutečně vděčný za práci Igora, který tvořil kreativní vizi Ubisoftu i za jeho nové nápady,“ vyjádřil se ředitel Ubisoftu Yves Guillemot.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz