Ubisoft představuje operátory z Rainbow Six Extraction. Jako první se ukázala Ela
Rainbow Six Extraction Novinka Ubisoft představuje operátory z Rainbow Six Extraction. Jako první se ukázala Ela

Ubisoft představuje operátory z Rainbow Six Extraction. Jako první se ukázala Ela

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

21. 6. 2021 03:31

Autorský tým tvořící Rainbow Six Extraction šel s kůží na trh v rámci prezentace Ubisoft Forward, na které poukázal na všechny klíčové aspekty této kooperační PvE akce. Nyní nadešel čas na představení konkrétních operátorů.

Reklama
Reklama

  • Trailer představuje operátorku z Rainbow Six Extraction
  • Ela má slabost pro výbušniny
  • Hra hned po vydání nabídne 18 specialistů

V novém traileru se představuje Ela, která bude hned po vydání hry připravena na boj se zákeřným parazitem. Vojanda má slabost pro chytré výbušniny, disponuje přilnavými minami, které automaticky explodují, pokud se nepřítel objeví v určité vzdálenosti.

Ela je zároveň imunní vůči otřesům, evidentně jde o skvělou volbu pro všechny hráče, kteří rádi zůstávají v pohybu. Nutno dodat, že výběr z dostupných operátorů bude opravdu pestrý. Hned na začátek si vývojáři přichystali 18 různě profilovaných postav.

Hodlá Ubisoft každého operátora představit v separátním traileru? Na to snad ani není dostatek času. Rainbow Six Extraction totiž vyjde už za tři měsíce, přestřelky s mimozemskou havětí započnou 16. září na konzolích Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, PlayStation 5 a také na PC.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz