Ubisoft oznamuje komiksy a podcast ze světa Assassin's Creed
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Ubisoft oznamuje komiksy a podcast ze světa Assassin's Creed

Ubisoft oznamuje komiksy a podcast ze světa Assassin's Creed

Radek Raudenský

Radek Raudenský

21. 4. 2021 09:40

Svět Assassin’s Creed je už nyní značně komplexní. Kromě řady her je možné svět prozkoumávat v rámci knížek, komiksů a také filmu. Ubisoft ale chce svět Assassin’s Creed rozšířit ještě mnohem více a oznamuje hned několik dalších produktů z této franšízy.

Reklama

  • Assassin's Creed rozšíří svůj svět o další obsah
  • Ubisoft oznámil podcasty, komiksy a další tvorbu
  • K úplnému odhalení má dojít dnes

Ubisoft se tak spojuje s mnoha tvůrci po celé světě na tvorbě několika novel, komiksů i digitálního obsahu. Vyjdou celkem tři novely, a to Assassin’s Creed Fragments, Assassin’s Creed: The Jade Seal Collection a Assassin’s Creed: The Ming Storm.

Dočkáme se i pěti ilustrovaných fikcí a grafických novel, většina z nich vyjde už během tohoto roku. Ubisoft se ale pustí i do digitálního obsahu, přesněji do podcastů. Assassin’s Creed: Turbulence in the Ming Dynasty Podcast. Vedle toho vznikne i korejský webtoon, který bude navazovat na Assassin’s Creed: Black Flag. Už dnes by Ubisoft měl spustit speciální web, který bude nový obsah schraňovat na jednom místě.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz