tvurci-men-of-war-odhaluji-call-to-arms
Novinka Tvůrci Men of War odhalují Call to Arms

Tvůrci Men of War odhalují Call to Arms

Maggot

Maggot

19. 12. 2012 14:55
Reklama

Sága válečných real-time strategií studia DigitalMindSoft pokračuje. Tvůrci úspěšné Men of War potvrdili práce na moderním následovníkovi, který pojmenovali Call to Arms. V jeho centru stojí moderní bojová technika a tedy i přesun do současnosti. Druhé světové válce tedy dáváme pápá, usedáme to tanku a jedeme na frontu!

Ačkoliv mají tvůrci kapitál postačující na vývoj, spolu s ním na svých stránkách rozjeli crowdfundingovou kampaň, v níž žádají o finanční příspěvek, aby mohli ještě více vyladit hratelnost i herní engine. Vývojáři museli zvolit tuto cestu, jelikož Kickstarter (prozatím) nedovoluje evropským zemím zakládat kampaně.

Dle aktuálního průběhu se zdá, že na požadovaných 100 000 liber nedojde, uklidňující je ovšem fakt, že hra i přesto vyjde. Bližších detailů jsme se zatím bohužel nedovolali, vývojáři ovšem přislíbili 2 odlišné frakce, 20 detailních vozidel a 60 palebných zbraní, které lze ve všech případech dále upravovat a vylepšovat.

Tvůrci Men of War odhalují Call to Arms
i Zdroj: Hrej.cz

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz