Tvůrci Dying Light míří mezi vydavatele
Novinka Tvůrci Dying Light míří mezi vydavatele

Tvůrci Dying Light míří mezi vydavatele

konfrst.jan@gmail.com

konfrst.jan@gmail.com

3. 6. 2016 15:05
Reklama
Reklama

Polský Techland oznámil, že se vedle vývoje her začne naplno věnovat i vydavatelské činnosti v mezinárodním měřítku a z tvůrce her se tak stává i plnohodnotný vydavatel. Společnost při té příležitosti také rovnou oznamuje, jaké má v nové roli cíle do budoucna.

Konkrétní informace však nečekejte – Techland prozatím jen avizuje, že by rád každoročně vydal dva „velké“ tituly a k tomu čtveřici dalších, digitálně distribuovaných her. To by velikostí portfolia stavělo Techland například na úroveň německého Deep Silver.

Ve své další podnikatelské činnosti chtějí v Techlandu využít své zkušenosti z minula, kdy společnost působila jako vydavatel na menších trzích ve střední a východní Evropě a kdy se naopak nabízela ke spolupráci s jinými nadnárodními giganty.

Mezi ty se tak brzy pokusí prorazit nová společnost jménem Techland Publishing, jež se bude snažit razit politiku takovou, aby ve výsledku byly spokojené všechny zúčastněné strany. Tedy jak tvůrci her, tak i hráči samotní.

Tvůrci Dying Light míří mezi vydavatele

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz