Třetí sezóna Warzone přinese nové zbraně a operátory. Osud Verdansku budeme znát zítra
i Zdroj: Hrej.cz
Call of Duty: Warzone Novinka Třetí sezóna Warzone přinese nové zbraně a operátory. Osud Verdansku budeme znát zítra

Třetí sezóna Warzone přinese nové zbraně a operátory. Osud Verdansku budeme znát zítra

Radek Raudenský

Radek Raudenský

20. 4. 2021 13:21

Už zítra by se na Verdansk měla snést očekávaná hrozba – dle spekulací na mapu začnou dopadat nukleární hlavice, které město zcela zničí. Vzhledem k blížícímu se odpalu tak studio Treyarch odhalilo, čeho se 22. dubna, v den vydání nové sezóny, dočkáme.

Reklama

  • Treyarch odhaluje obsah další sezóny
  • Kromě aktualizace mapy dojde i na operátory a nové zbraně
  • Zítra by měl dle spekulací Verdansk lehnout popelem
  • Vývojáři lákají na akci Operation: Rapid Sunder

Warzone bude s Call of Duty: Black Ops Cold War sdílet několik novinek, mezi které patří třeba tři noví operátoři Wraith, Knight a Antonov. Zároveň studio ohlásilo návrat Cpt. Price – toho hráči dostanou, pokud si na začátku třetí sezóny zakoupí plnou verzi Black Ops Cold War.

Samozřejmě nesmí chybět ani nové zbraně, se kterými snad nebude tolik problémů, jako třeba s aktuálním Sykovem. První novinkou bude PPSh-41, rychlopalné SMG, následuje odstřelovací puška Swiss K31, balistický nůž, taktická puška CARV.2, pistole AMP63 a baseballová pálka.

Jak vývojáři ve svém blogu zmiňují,  situace ve Verdansk je kritická a je nutné jí okamžitě vyřešit. Ještě před vydáním nové sezóny tak lákají na zítřejší plánovanou akci Operation: Rapid Sunder. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz