Hrej.cz Novinka

Trestanec chycen na cestě za koupí CoD

radek-raudensky
Radek Raudenský
8. 3. 2021 18:59 3 Sdílej:

Když se rozhodnete utéct z vězení, je lepší zůstat doma a moc se neukazovat. Tyto vcelku logické principy ale nedodržel Clint Butler, který si v hrabství Buckinghamshite odpykával 17 let za loupež a ozbrojené vyhrožování. 28. listopadu minulého roku ale Butler z vězení utekl a podařilo se mu ukrýt před zákonem. Dokud nevešel do města Birmingham.

Reklama
Reklama

Butlera a jeho kamaráda totiž zastavila policejní hlídka. Důvodem bylo to, že se skupinka při prvním spatření policistů otočila a snažila se jít pryč, což se jim nepodařilo. Když se hlídka zeptala na důvod jejich pobytu venku při pandemii, Butler odpověděl, že „si přišel pro nové Call of Duty, protože nemůže jen tak sedět v lockdownu.“ Když si policista vyžádal občanský průkaz, Butler chtěl policistu nakopnout a utéct. To se mu ale nepodařilo.

Jak můžete vidět, policisté Butlera zpacifikovali, v čemž jim pomohla i blízká ostraha. Dle zdejší policie dostal Butler dalších 19 měsíců za napadení policisty a pokus o únik a již se nachází ve věznici.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz