Hrej.cz Novinka

Trailer láká na úvod nového Hitmana

zdenek-princ
Zdeněk Princ
2. 3. 2016 14:34 1 Sdílej:
Reklama
Reklama

O způsobu vydávání hry Hitman od vývojářů z IO Interactive jste už mohli číst celou řadu článků, je tedy na čase spolknout hořkost a spokojit se s tím, že obsah bude servírován postupně. Jako lákadlo na začátek sezóny – čímž vývojáři přidávají důraz na seriálové zpracování – slouží nový trailer, ve kterém je Agent 47 celkem při chuti.

K dispozici je celá řada dosud neviděných lokací a situací, včetně velmi pestré plejády převleků, kterými se budete moci coby Hitman na svých misích maskovat. Video je pak samozřejmě okořeněno hodnoceními respektovaných herních magazínů, ale jako všechen reklamní artikl, i zde jsou logicky vybírána jen ta pochvalná.

Nic to nemění na tom, že se problematický vývoj úvodní části blíží ke konci a přeci jen, takhle ve videu, nevypadá novinka vlastně úplně špatně. Snad se podařilo zapracovat na umělé inteligenci, na kterou jsme si v rámci betatestu stěžovali nejvíce, Hitman přichází 11. března!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz