Tiny Tina’s Wonderlands zítra dorazí na Steam. Hru zároveň obohatí rozšíření Molten Mirrors
i Zdroj: 2K Games
Tiny Tina’s Wonderlands Novinka Tiny Tina’s Wonderlands zítra dorazí na Steam. Hru zároveň obohatí rozšíření Molten Mirrors

Tiny Tina’s Wonderlands zítra dorazí na Steam. Hru zároveň obohatí rozšíření Molten Mirrors

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

22. 6. 2022 08:30

Možná se řadíte mezi hráče, kteří netrpělivě vyhlížejí moment, kdy se Tiny Tina’s Wonderlands konečně objeví na Steamu. Inu, čekání je u konce.

Reklama
Reklama

  • Tiny Tina’s Wonderlands zítra dorazí na Steam
  • Zároveň vyjde placené rozšíření Molten Mirrors
  • Přídavek je také součástí season passu

Tři měsíce po premiéře v obchodě Epic Games Store odvypráví Tiny Tina svůj příběh i na Steamu. K dispozici bude standardní edice, pro fajnšmekry se připravuje takzvaná Chaotic Great Edition s hromadou bonusového obsahu včetně season passu. 

Vydání na Steamu jde ruku v ruce s uvedením placeného rozšíření Molten Mirrors, třetího přídavku v rámci Mirrors of Mystery. Vydáte se za proradným Fyodorem, který velí hordám ztracených duší. Cestou do jeho horské pevnosti budete muset překonat mechanický obranný systém zahrnující turrety, rozžhavené pece a obrovská kladiva.

Rozšíření navíc zpřístupní i novou třídu, podle všeho by mělo jít o elementalistu se zálibou v rituálech, na bližší představení si však ještě budeme muset počkat. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz