Tiny Tina’s Wonderlands přináší 23 minut souvislých záběrů. Tradiční fantasy narušují futuristické zbraně
i Zdroj: Gearbox / Take-Two
Tiny Tina’s Wonderlands Novinka Tiny Tina’s Wonderlands přináší 23 minut souvislých záběrů. Tradiční fantasy narušují futuristické zbraně

Tiny Tina’s Wonderlands přináší 23 minut souvislých záběrů. Tradiční fantasy narušují futuristické zbraně

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

7. 2. 2022 13:24

Gearbox Software nás v posledních měsících pravidelně zásobuje detaily k chystané akci Tiny Tina’s Wonderlands, tentokrát je k dispozici vydatná a hlavně nepřerušovaná ukázka.

Reklama


Ukázku servíruje magazín IGN. Přináší 23 minut ze hry, s největší pravděpodobností se jedná o pasáž, která se nachází na začátku celého příběhu.

Záběry prozrazují, že se svět podle Tiny Tiny v lecčem podobá Borderlands. Základním rozdílem je příklon k fantasy, to ale neznamená, že se nenajde prostor pro moderní střelné zbraně, a to i klasické brokovnice, rychlopalné samopaly a další moderní kvéry. Fantazii se zkrátka meze nekladou, to zde platí dvojnásob.

Minulý týden se objevil trailer, který představil poslední dvě hratelné postavy, ukázal se Graveborn a Spore Warden, o nich si můžete přečíst v přiloženém článku. Hra vyjde 25. března na PC a na konzolích Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4 a PlayStation 5.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz