Tiny Tina's Wonderlands překonalo všechna očekávání, Gearbox pracuje na dalších projektech
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Tiny Tina's Wonderlands překonalo všechna očekávání, Gearbox pracuje na dalších projektech

Tiny Tina's Wonderlands překonalo všechna očekávání, Gearbox pracuje na dalších projektech

Radek Raudenský

Radek Raudenský

22. 9. 2022 14:04

Když Gearbox oznámil spin-off série Borderlands pod názvem Tiny Tina’s Wonderlands, očividně studio nečekalo, že se hra chytne tak dobře. Hráče očividně opět chytila chuť po zážitku z Borderlands a velice pozitivní přijetí vedení Gearboxu, včetně jeho ředitele Randyho Pitchforda, naprosto odrovnalo.

Reklama
Reklama

  • Gearbox slaví velký úspěch Tiny Tina's Wonderlands
  • Hra prý překonala všechna očekávání i odhady
  • Studio již pracuje na dalších projektech v této franšíze

„Gearbox učinil velké vítězství s vydáním nové franšízy, Tiny Tina’s Wonderlands. Wonderlands naprosto rozbila naše očekávání a odhady, a to jak kriticky, tak komerčně. Jsem tak rád, že kromě těchto skvělých finančních výkonů mohu potvrdit, že jsme vytvořili pevný základ. Máme v rukou novou franšízu, pro kterou už tvoříme další projekty,“ prozradil Pitchford během zasedání akcionářů společnosti Embracer Group.

Bohužel není jasné, zdali Gearbox pracuje na nové hře, nebo se bude jednat „pouze“ o další DLC. V každém případě je Wonderlands pro Gearbox obrovským úspěchem a my doufáme, že se tak bude dařit i dalším případným dílům.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz