The Settlers žijí! Ubisoft odhalil nový název i datum vydání po zpackaném beta testování
i Zdroj: Ubisoft
Novinka The Settlers žijí! Ubisoft odhalil nový název i datum vydání po zpackaném beta testování

The Settlers žijí! Ubisoft odhalil nový název i datum vydání po zpackaném beta testování

Radek Raudenský

Radek Raudenský

29. 11. 2022 10:48

Ubisoft v tuto chvíli pracuje na několika projektech z celé řady žánrů. Jedním z nich je také pokračování série The Settlers, kterou studio už několikrát odkládalo. Vůbec poprvé jsme se hry měli dočkat v roce 2019, bohužel ani rok následující nebyl tím finálním a Ubisoft nakonec raději vůbec neprozradil, kdy se hry máme dočkat.

Reklama

  • Ubisoft odhalil nové informace k The Settlers
  • The Settlers: New Allies vyjde 17. února

To se ale mění. Francouzský vydavatel vydal nové video, které slouží jako vývojářský deníček. Zde se dozvídáme třeba nový název The Settlers: New Allies, nebo nové datum vydání stanovené na 17. února příštího roku. Jde tak téměř o roční odklad vůči letošnímu vydání do uzavřeného beta testování, které nedopadlo vůbec pozitivně.

Co se videa týče, kreativní ředitel Christian Hagedorn zde představuje změny, na kterých studio v letošním roce pracovalo, a které se týkají celé řady funkcí a vlastností hry. Rozšířila se nabídka zpracování surovin, zlepšila se plynulost hry, ochrana proti útoku na začátku hry a třeba pomoc spojencům. Vylepšilo se také UI a UX, přidaly se dodatečné mapy a modifikátory. Snad se tedy podaří The Settlers: New Allies konečně dostat na finální cestu. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz