the-old-republic-staci-pul-milionu-hracu
Novinka The Old Republic stačí půl milionů hráčů

The Old Republic stačí půl milionů hráčů

Jaromír Möwald

Jaromír Möwald

2. 2. 2011 15:55
Reklama
Reklama

Chystaná onlinovka Star Wars: The Old Republic je sice vy vývoji děsně dlouho a už spolykala obrovské množství peněz. Nicméně k tomu, aby se vrátila do černých čísel, prý stačí i půlmilionová hráčská základna. Potvrdil to CEO EA John Riccitiello na včerejší schůzce investorů. "Při půl milionu hráčů budeme v černých číslech. Sice to není nic, o čem bychom psali domů rodičům z letního tábora, ale i tak to bude úspěch. Pochopitelně jakékoliv vyšší číslo znamená obrovské finanční prostředky. Riccitiello se rovněž vyjádřil i k hodně spekulované ceně celého projektu.

O něm se již před časem vyjádřil finanční ředitel BioWare jako o nejdražší hře, na které kdy ve firmě pracovali. "Fanoušci si pochopitelně ceny vývoje rádi nadsadí, protože zkrátka neví co stojí kolik peněz. Nicméně je poměrně frustrující neustále popírat různé spekulace, které nepřináší klid ani našemu finančnímu oddělení, kde mají vše přesně spočítáno." Star Wars: The Old Republic by se měla na trhu objevit ve druhé polovině letošního roku. Vyloučit se však nedá ani nějaký ten odklad o pár týdnů, až měsíců.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz