The Medium ztrácí exkluzivitu. V září vyjde i na PlayStation 5
Hrej.cz The Medium Novinka

The Medium ztrácí exkluzivitu. V září vyjde i na PlayStation 5

Radek Raudenský

Radek Raudenský

16. 6. 2021 14:53

Na začátku roku jsme se dočkali vydání zajímavé hororovky The Medium. Titul od polského studia Bloober Team přinesl jako jeden z prvních ukázku toho, jak můžou fungovat hry na nové generaci konzolí, přesněji řečeno na Xbox Series a PC, jelikož si "zelený tým" dohodl exkluzivitu. Obecně se předpokládalo, že tato exkluzivita vydrží minimálně po dobu několika let, všichni jsme se ale mýlili.

Reklama
Reklama

  • Bloober Team potvrdil příchod The Medium na PS5
  • Hra dorazí v září s plnou podporou DualSense

Vývojářský tým totiž oznámil, že se The Medium dostane i na PlayStation 5, a to už v září. Exkluzivita tak trvala pouze několik měsíců, příchod ke „konkurenci“ bude navíc se vším všýdy – hráči se dočkají i plné podpory ovladače DualSense.

Pokud jste tedy neměli možnost The Medium vyzkoušet, 3. září můžete zamířit na PlayStation Store a rozšířit svou knihovnu – i když by vám Tadeáš, který v recenzi udělil The Medium jen šest bodů, možná doporučil něco jiného.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz