The Last of Us Part 1 vyjde na PC v březnu, předobjednávky na Steamu jsou spuštěny
i Zdroj: PlayStation
Novinka The Last of Us Part 1 vyjde na PC v březnu, předobjednávky na Steamu jsou spuštěny

The Last of Us Part 1 vyjde na PC v březnu, předobjednávky na Steamu jsou spuštěny

Radek Raudenský

Radek Raudenský

9. 12. 2022 08:21 1

Na The Game Awards jsme se po měsících spekulací konečně dočkali oficiálního potvrzení Returnal na PC. PlayStation tak nadále potvrzuje své ambice s přechodem na PC, které v rámci show ukázal ještě jednou – a to oznámením data vydání The Last of Us Part 1 na Steam.

Reklama

  • PlayStation oznamuje datum vydání The Last of Us Part 1
  • Hra vyjde 3. března, už nyní je možné předobjednat

To, že by se remake hry měl objevit také na počítačích potvrdili sami vývojáři v rámci traileru, kde byl příchod spojen pouze s „velmi brzkým“ vydáním. Na The Game Awards jsme se pak dočkali traileru, který láká na spuštění předobjednávek, a prozrazuje, že se hráči mohou na tento zážitek těšit už 3. března příštího roku.

The Last of Us Part 1 si při vydání odneslo jednu poměrně velkou kontroverzi, a to kvůli své ceně, která byla stanovena na plnohodnotnou AAA hru - i na Steamu stojí 60 euro. Z hlediska obsahu a zpracování šlo ale o velmi povedený produkt, který si od kritiků na Metacritic odnesl známku 88.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz