Těžba v Deep Rock Galactic se brzy rozjede i na konzolích PlayStation 4 a PlayStation 5
Deep Rock Galactic Novinka Těžba v Deep Rock Galactic se brzy rozjede i na konzolích PlayStation 4 a PlayStation 5

Těžba v Deep Rock Galactic se brzy rozjede i na konzolích PlayStation 4 a PlayStation 5

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

2. 12. 2021 11:57 1

Netradičně střižená kooperativní akce Deep Rock Galactic se do plné verze přehoupla minulý rok v květnu, doposud byla k mání na PC a na konzolích Xbox One. Brzy se ale podívá i na další platformy.

Reklama
Reklama

  • Deep Rock Galactic brzy zamíří na konzole PlayStation
  • Hra zde vyjde v lednu příštího roku

Vývojáři si díky pravidelným updatům dokázali po dlouhou dobu udržet pozornost oddaných hráčů, kteří se k těžbě virtuálních nerostů pravidelně vracejí. Není tedy divu, že už se podařilo prodat přes tři miliony kopií. Číslo však brzy bude ještě zajímavější

Vydavatelství Coffee Stain totiž oznámilo, že Deep Rock Galactic brzy zaměstná i horníky na konzolích PlayStation 4 a PlayStation 5. Stane se tak už v lednu, konkrétní termín ovšem zatím prozrazen nebyl. Vzhledem k nativní verzi pro PlayStation 5 se dá očekávat, že se vylepšení dočkají také majitelé konzole Xbox Series, něco takového ale autoři zatím nepotvrdili.

Značce se v poslední době velmi dobře daří. Studio Ghost Ship Games dokonce začíná tvořit deskovou hru, na níž s ním spolupracuje Ole Steiness, tvůrce veleúspěšných Champions of Midgard. S deskovkou se autoři hodlají vydat na Kickstarter, kampaň chtějí spustit někdy během příštího roku.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz