Temné RPG Tyranny vyjde již v listopadu
Novinka Temné RPG Tyranny vyjde již v listopadu

Temné RPG Tyranny vyjde již v listopadu

konfrst.jan@gmail.com

konfrst.jan@gmail.com

14. 10. 2016 09:44 1
Reklama
Reklama

Formou nového videa oznamuje Paradox datum vydání temného RPG Tyranny. To dorazí na PC, Mac a Linux dle původních slibů přeci jen ještě letos a předobjednávat můžete již nyní. Na webu hry vás základní edice hry přijde na 42 eur, čili necelých 1 200 korun a samotným lákadlem mohou být vedle příběh představujícího traileru již samotné zkušenosti týmu – v portfoliu vývojářů Obsidian Entertainment naleznete například Fallout: New Vegas, Star Wars: Knights of the Old Republic II a nedávné Pillars of Eternity.

A právě poslednímu jmenovanému a konkrétně fantasy zasazení hry bude příběh Tyranny nejbližší. Jako hráči se ocitnete v roli takzvaného Fatebindera – soudce a kata v jedné osobě. Jde o charakter, který brouzdá herní krajinou a rozsévá „spravedlnost“ svých nadřízených – tyrana Kyrose a soudce Tunona. A pokud jste již o hře četli a byli jste u náš přítomni například jejímu oznámení, tak víte, že tady se za dobráka rozhodně nehraje. Naopak, Fatebinder je zápornou postavou a na vás jakožto na hráčích tak zůstává pouze ta volba, jak moc zlí vlastně budete.

Jakékoli volby přitom mají mít zásadní vliv na další směřování příběhu a mělo by se jednat tím pádem i o základní motivaci k opětovnému rozehrání tohoto izometrického RPG. Na vašich bedrech bude údajně spočívat osud až tisíce dalších postav a začíná být čím dál tím více jasné, že až tak zlí vlastně být nemusíte. Moudřejší však budeme již brzy – Tyranny dorazí na zmiňované platformy 10. listopadu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz