Tajemno kolem podtitulu další Zeldy má smysl. Nintendo zatím nechce dávat nápovědy o příběhu
The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 Novinka Tajemno kolem podtitulu další Zeldy má smysl. Nintendo zatím nechce dávat nápovědy o příběhu

Tajemno kolem podtitulu další Zeldy má smysl. Nintendo zatím nechce dávat nápovědy o příběhu

Radek Raudenský

Radek Raudenský

16. 6. 2021 15:45

Konference Nintenda přinesla nový trailer na novou Zeldu… která ale stále nemá jméno. Pokračování legendární série a vlajkové lodě Nintenda je stále známo pouze jako Breath of the Wild 2, nebo, oficiálně dle Nintenda, jako „Pokračování Breath of the Wild“.

Reklama
Reklama

  • Nintendo zatím tají jméno nové The Legend of Zelda účelně
  • Podtituly mají vždy nějaký smysl v rámci příběhu, Nintendo ho proto zatím nechce prozradit

V krátkém vyjádření pro IGN se dozvídáme, že utajení oficiálního titulu má svůj smysl. Hra prý už své jméno má, Nintendo ale zkrátka ještě není připravené jít s ním van, a to z jednoduchého důvodu – každý název Zeldy měl svůj smysl a přímo odkazoval na děj.

„Co se týče našeho tajného oficiálního jména – budete zatím muset vydržet protože jsou, samozřejmě, jména Zeld důležitá. Tyto podtituly napovídají, co se ve hře děje,“ tvrdí Bill Trinen z Nintendo Treehouse. Prozatím tak společnost schvaluje nazývat hru jednoduše Breath of the Wild 2. 

Připravovaná novinka vyjde příští rok.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz