Studio Jam City vyhazuje až 200 zaměstnanců. Potřebuje podpořit flexibilitu studia
i Zdroj: Jam City
Novinka Studio Jam City vyhazuje až 200 zaměstnanců. Potřebuje podpořit flexibilitu studia

Studio Jam City vyhazuje až 200 zaměstnanců. Potřebuje podpořit flexibilitu studia

Radek Raudenský

Radek Raudenský

5. 8. 2022 14:11

Studio Jam City na tom očividně není moc dobře. Web VentureBeat totiž informuje o tom, že studio propustilo přibližně 17 procent svých zaměstnanců, a to především ze své pobočky Ludia, která měla na starosti mobilní titul Jurassic World Alive.

Reklama
Reklama

  • Mobilní studio Jam City vyhazuje 150 až 200 zaměstnanců
  • Velká část z nich pochází ze studia Ludia, které mělo na starosti Jurassic World Alive

Magazín se následně obrátil přímo na vedení studia, které informace potvrdilo. Vyhazov 150 až 200 zaměstnanců byl prý „nutný krok k podpoření naší flexibility, zlepšení operační efektivnosti a posílení pozice Jam City v dlouhodobém růstu.“

„Tento krok následuje širší restrukturalizaci v rámci naší společnosti, která byla mířena na přemístění vývojářských týmů pod žánrové divize, které se soustředí na expertízu v daném předmětu,“ pokračuje vyjádření.

První informace o těchto vyhazovech se začaly objevovat dnes ráno, kdy několik vývojářů ze studia informovalo o své situaci na Twitteru. Samotné studio se pak soustředí především na mobilní a často i licencované hry, zmínit můžeme Family Guy Another Freakin' Mobile Game či Dragons: Rise of Berk.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz