Studio Housemarque sdílí náznak potenciálního rozšíření pro Returnal
Returnal Novinka Studio Housemarque sdílí náznak potenciálního rozšíření pro Returnal

Studio Housemarque sdílí náznak potenciálního rozšíření pro Returnal

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

27. 11. 2021 13:10

S Game Awards na obzoru a několika měsíci od vydání se vývojáři z finského studia Housemarque začínají dělit o informace k Returnal. V rámci kryptického tweetu potutelně naznačují, že ze své letošní akce možná neodhalili vše, co mají k dispozici.

Reklama
Reklama

  • Studio Housemarque uveřejnili tajuplnou fotku z neznámé lokace Returnal
  • Hráči se přiklání k možnému vzniku přídavku, jenž základní hru rozšíří

Atropos, planeta, na níž se Returnal odehrává, vystupuje v příspěvku jako hlavní a současně jediné psané slovo. Jak už ale usoudíte sami, nejde zdaleka o vše, čím Housemarque dráždí představivost fanoušků – tím hlavním se stává fotografie níže, skýtající letmý pohled do neznámé lokace. Pohledem hráčů je jeho tajuplná podstata ovšem poměrně jasná: buďto jde o rozšíření z nového biomu, či větší přídavek z kompletně nového světa.

Vedle vodění hráčů za nos se finští vývojáři k celé záležitosti dále nevyjadřují. Ve světle blížících se cen Geoffa Keighleyho, jejichž obsah má být letos obzvláště nabitý, není ale nereálné si představit, že dorazí s vlastním větším oznámením. Ostatně, právě letos má být akce výrazně zaměřena na potenciál současných konzolí, a to nejen ve smyslu nových titulů.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz