Studio Guerrilla neoficiálně potvrdilo online projekt spojený se světem Horizon
i Zdroj: Guerrilla
Novinka Studio Guerrilla neoficiálně potvrdilo online projekt spojený se světem Horizon

Studio Guerrilla neoficiálně potvrdilo online projekt spojený se světem Horizon

Radek Raudenský

Radek Raudenský

16. 12. 2022 15:35

Studio Guerrilla skutečně pracuje na neurčitém online projektu. První spekulace se objevily již před několika měsíci, dle zdrojů webu VGC se kooperační režim či multiplayer měl dostat už do prvního Horizonu. Kvůli nutným zdrojům se ale studio rozhodlo tuto funkci ponechat až na samostatný spin-off nebo další Horizon.

Reklama

  • Skrze pracovní nabídky se neoficiálně potvrzuje online projekt okolo Horizonu
  • Zdali jde o spin-off, další díl či funkci do Forbidden West ale nevíme

Nyní se práce na zatím nespecifickém projektu potvrdily skrze pracovní nabídku. Jak ukazuje uživatel JorRaptor, Guerrilla dokonce hledá 17 různých zaměstnanců, které spojuje právě práce na online projektu – některé popisky dokonce potvrzují, že by mělo jít o hru ze světa Horizonu.

Zatímco tyto spekulace vedení stále nepotvrdilo, víme o řadě dalších her, na kterých Guerrilla pracuje. Přesněji nám studio potvrdilo DLC Burning Shores pro nový Forbidden West, zároveň se na PSVR2 stále chystá Call of the Mountain.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz