Studio Fatshark posouvá vydání Darktide na konzolích Xbox Series. Důvodem jsou nedodělky a problémy v PC verzi
i Zdroj: Fatshark
Warhammer 40,000: Darktide Novinka Studio Fatshark posouvá vydání Darktide na konzolích Xbox Series. Důvodem jsou nedodělky a problémy v PC verzi

Studio Fatshark posouvá vydání Darktide na konzolích Xbox Series. Důvodem jsou nedodělky a problémy v PC verzi

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

25. 1. 2023 10:01

Koncem minulého roku vyšla kooperativní střílečka Darktide, která si vysloužila lehce nadprůměrné známky. Ve hře se našly nějaké ty nedostatky a nedodělky, právě kvůli nim nyní došlo k odkladu verze pro další platformy.

Reklama

  • Darktide dorazí na Xbox Series o něco později
  • Konkrétní termín autoři nezmínili
  • Nyní se chtějí soustředit na dodělání PC verze

Autoři v otevřeném dopisu zmiňují, že se snažili vytvořit zážitek, který měl udržet pozornost hráčů celé týdny, nikoli hodiny. A jak sami přiznávají, v tomto ohledu zůstal za očekáváním.

V následujících měsících se tedy chtějí soustředit na zpětnou vazbu a dokončení prvků, které ve hře stále chybí. Jde například o nekompletní systém craftingu, hráči by se měli dočkat také vylepšeného odměňování za nasazení v boji. V neposlední řadě je třeba posílit stabilitu a odstranit problémy s výkonem.

To ale bohužel znamená, že se posouvají plány ohledně dalšího obsahu, jenž měl do hry dorazit v rámci chystaných updatů. Odloženo bylo také vydání verze pro konzole Xbox Series. Jak výrazně se opozdí, to už příspěvek nezmiňuje.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz