Streets of Rage 4 v novém traileru
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Streets of Rage 4 v novém traileru

Streets of Rage 4 v novém traileru

Pavel Makal

Pavel Makal

2
Reklama

Streets of Rage patří k sériím, které zažívaly největší popularitu v dobách, kdy byly dvě třetiny redakce Hrej na houbách a ta jedna zbylá se ještě bála černé kávy. Dosud poslední, v pořadí třetí díl vyšel v roce 1994, po více než čtvrtstoletí se ale značka vrací.

Navíc už velmi brzy, Streets of Rage 4 si budete moci zahrát 30. dubna, a to na PC, PS4, Xboxu One a Switchi. Hra navíc odstartuje ve službě Xbox Game Pass. Na vydání se podílí společnost Dotemu, o vývoj se postaraly týmy Lizardcube (Wonder Boy: The Dragon’s Trap) a Guard Crush Games (Streets of Fury). 

Návrat legendární mlátičky ze stáje Segy vyjde na necelý 25 dolarů. Aktuální trailer představuje také Battle Mode, který si pamětníci možná vybaví z druhého a třetího dílu. Ostatně, fanoušci původních her by si měli přijít na své, autoři se snažili do hry implementovat co nejvíc prvků, které vám vykouzlí nostalgické úsměvy na tvářích, ať už jde o pixelart nebo soundtracky. Na hudbě se navíc podílel matador Olivier Deriviére, jehož umění jste si mohli užít třeba v loňském Plague Tale: Innocence, ale také ve Vampyrovi nebo třeba v Remember Me.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama