Steelrising obdrží New Game Plus. Režim dorazí příští týden spolu s obsahovým updatem
i Zdroj: Spiders / Nacon
Steelrising Novinka Steelrising obdrží New Game Plus. Režim dorazí příští týden spolu s obsahovým updatem

Steelrising obdrží New Game Plus. Režim dorazí příští týden spolu s obsahovým updatem

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

22. 9. 2022 09:33

Studio Spiders dva týdny nazpět úspěšně odbavilo akční RPG Steelrising, které se trefilo do vkusu hráčů i recenzentů. Vývojáři nyní usilovně pracují na dalším updatu, jehož prostřednictvím chtějí hru obohatit o další prvky, například o režim New Game Plus.

Reklama
Reklama

  • Steelrising brzy nabídne New Game Plus
  • Režim dorazí 29. září
  • Jeho součástí bude exkluzivní obsah

Pokud máte variaci na Velkou francouzskou revoluci již za sebou a rádi byste se na barikády vrátili, brzy budete mít příležitost. Autoři totiž oznámili, že se New Game Plus ve hře odemkne už 29. září.

Režim vám umožní ponechat si všechny získané zbraně, vybavení, upgrady, zachována bude i úroveň postavy. A to se bude hodit, protože další průchod bude o poznání náročnější.

Tvůrci navíc připravují obsah, který bude pro New Game Plus exkluzivní, nabídka zahrnuje nové outfity, zbraně, variace nepřátel a tak dále. Změn se ale dočká i základní verze, tu chtějí autoři ještě trochu vybalancovat.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz