Steam oznámil velké slevy na následující půlrok. A chystá i další novinky
i Zdroj: Valve / Steam press kit
Novinka Steam oznámil velké slevy na následující půlrok. A chystá i další novinky

Steam oznámil velké slevy na následující půlrok. A chystá i další novinky

Jakub Fišer

Jakub Fišer

29. 9. 2022 13:40

Slevové akce na Steamu jsou něco, čím mohou příznivci počítačového hraní přesvědčit své konzolové soky, že na PC je prostě lépe. Společnost Valve nyní oznámila, jak budou vypadat slevy na příští půlrok a také od roku 2023.

Reklama

  • Steam přepracuje systém slev během podzimu až jara
  • Zmizí klasický novoroční výprodej, nahradí jej březnové jarní slevy

Nejprve k plánu slev jako takových na příštích 5 až 6 měsíců. Steam s předstihem oznamuje, že první velký výprodej se uskuteční již za necelé dva měsíce, konkrétně v posledním listopadovém týdnu. Hráči však nepřijdou ani o obligátní vánoční slevy:

  • Podzimní výprodej – 22. až 29. listopadu 2022
  • Vánoční výprodej – 22. prosince 2022 až 5. ledna 2023
  • Jarní výprodej – 16. až 23. března 2023

Kromě toho ale došlo i na oznámení, jak to s klasickými slevami bude pro rok 2023, nebo alespoň jeho větší část. Tou hlavní změnou je, že namísto novoročních slev bude zmíněný jarní výprodej, přičemž vánoční slevy budou protaženy až do 5. ledna.

Valve tuto záležitost komentuje následovně: “Od příštího roku se chystáme změnit zaběhnutý řád čtyř velkých sezónních výprodejů ve službě Steam, a protože chceme, abyste měli čas přizpůsobit tomu své plány, oznamujeme to už dnes. Takže stručně a jasně: počínaje kalendářním rokem 2023 bude Výprodej k lunárnímu novému roku nahrazen Jarním výprodejem.”

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz