Steam Deck v redakci, ptejte se nás na cokoliv, co vás zajímá
i Zdroj: autor
Hardware Novinka Steam Deck v redakci, ptejte se nás na cokoliv, co vás zajímá

Steam Deck v redakci, ptejte se nás na cokoliv, co vás zajímá

David Jiránek

David Jiránek

4. 5. 2022 09:00

Konečně jsme se dočkali. Nový handheld od Valve k nám dorazil a my ho podrobíme nejednomu testu. Zajímá vás nějaká konkrétní věc, kompatibilita s hrou nebo cokoliv jiného? Napište nám!

Reklama
Reklama

Steam Deck představuje jeden z nejočekávanějších kusů hardwaru od vydání konzolí Playstation 5 a Xbox Series. Na poli handheldů jde navíc o první takto mainstream herní zařízení od vydání Nintenda Switch. Konzole od japonské značky je ovšem dost uzavřená, co se softwaru týče. Valve jde ale opačným směrem, a proto můžeme na Steam Decku vyzkoušet nejen stovky her z naší knihovny, ale i jiné operační systémy.

Steam Deck v redakci, ptejte se nás na cokoliv, co vás zajímá
i Zdroj: autor

Konzoli už po ergonomické stránce zhodnotil kolega David Plecháček. Zcela plánovanou náhodou se Steam Deck dostal do rukou jinému Davidovi, který pro vás připraví benchmarky a další postřehy z hardwarové i softwarové části.

Dojmy z používání Steam Decku, plnohodnotné nové konzole

Než se k plnohodnotnému testu dostaneme, můžete se zeptat na cokoliv, co vás ohledně konzole zajímá. Přejete si benchmark konkrétní hry? Výdrž na baterii v určité situaci? Možnost instalovat další software? Nebo jen obří množství screenshotů? Co bude v mých silách, na to odpovím.

Své otázky můžete psát do komentářů pod touto novinkou, na náš Discord v místnosti otazky-a-odpovědi a brzy i na náš Instagram.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz