Startovní nabídka PlayStation Plus přinese AC: Valhalla, Red Dead Redemption 2, Syphon Filter nebo Tekken 2
i Zdroj: PlayStation Blog
Novinka Startovní nabídka PlayStation Plus přinese AC: Valhalla, Red Dead Redemption 2, Syphon Filter nebo Tekken 2

Startovní nabídka PlayStation Plus přinese AC: Valhalla, Red Dead Redemption 2, Syphon Filter nebo Tekken 2

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

16. 5. 2022 14:53

Spuštění nové podoby předplatného PlayStation Plus s třemi úrovněmi ceny se pomalu blíží. Společnost PlayStation nyní láká hráče na aktuální nabídku katalogu dostupných plných verzí. Co všechno za své peníze předplatitelé dostanou?

Reklama
Reklama

  • PlayStation láká na vybrané hry z nabídky nového PS Plus

Viceprezident služeb Nick Maguire na oficiálním blogu PlayStation připomíná, že všem úrovním zůstává klasická měsíční nabídka her zdarma. Ty pro červen ale zatím zůstávají utajeny.

Na úrovních Extra a Premium/Deluxe už bude dostupná první novinka, tedy katalog her z PlayStationu 4 a PlayStation 5. Výčet titulů first-party studií je vyčerpávající, nechybí Bloodborne, Days Gone, Death Stranding, Demon’s Souls, God of War, LittleBigPlanet 3, Infamous Second Son, Horizon Zero Dawn, Marvel’s Spider-Man i novější Miles Morales. The Last of Us, Until Dawn, Uncharted 4 nebo největší pecka, na kterou se všichni předplatitelé jistě těší - Knack! Nabídka tedy zahrnuje především hry z předchozí generace konzolí. Z PlayStationu 5 je dostupný Returnal nebo zmíněné Demon’s Souls, naopak zatím absentují novější hry jako Gran Turismo 7 a Horizon: Forbidden West. Dostatečně staré také zřejmě ještě není The Last of Us: Part II, což je možná trochu překvapivé, Returnal je přece jen o hodných pár měsíců mladší pecka.

Z produkce třetích stran pak PlayStation láká třeba na Assassin’s Creed Valhalla nebo The Crew 2 v rámci předplatného Ubisoft+ Classics, Marvel’s Guardians of the Galaxy, Celeste, Red Dead Redemption 2, The Artful Escape či Outer Wilds. 

Nejvyšší tarif Premium/Deluxe je zajímavý katalogem klasických her s pár vylepšeními. Společnost láká na vyšší snímkovou frekvenci nebo lepší rozlišení. Některé hry z původního PlayStationu a PSP navíc podporují nová grafická rozhraní, libovolná ukládání i přetáčení času.

Pamětníci se vrátí k Syphon FIlter, Tekken 2, Worms Armageddon, Dark Cloud, Ico, Infamous a Infamous 2, MotorStorm Apocalypse, několika epizodám ze série Ratchet & Clank, Resistance 3, F.E.A.R., Enslaved: Odyssey to the West a třeba Asura’s Wrath. Součástí je i početný katalog remasterů původně vydaných pro PlayStation 4.

Maguire v příspěvku připomíná také novou funkci časově omezených zkušebních verzí dražších her. První šestici zmíněných titulů tvoří Uncharted: Legacy of Thieves Collection, Horizon Forbidden West, Cyberpunk 2077, Farming Simulator 22, Tiny Tina’s Wonderland a WWE 2K22.

Nabídka se má rozšiřovat každý měsíc. Kompletní seznam her najdete v původním příspěvku na blogu PlayStation. Aktualizovaná podoba služby v Evropě startuje 23. června.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz