Zaregistruj se už teď!

Otevřené kvalifikace proběhnou ve dnech 6. a 9. prosince. Zúčastnit se jich může každý, kdo vlastní PES20 a sezonní update PES21. Hrát se bude skupinovým formátem a následně vyřazovacím play-off.

K registraci je potřeba si nejprve založit účet na eRepre.cz a získat tak své unikátní eRepre ID. Pro registraci do turnaje je také důležité založit si Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého profilu a poté se zaregistrovat do jedné z kvalifikací:

Kompletní pravidla najdeš ZDE.

Ovládni finále kvalifikace a staň se hráčem eRepre

Do finále kvalifikace postoupí dva nejlepší hráči z každé kvalifikace. Finále se uskuteční ve dvou fázích. Ta první proběhne 13. prosince, druhá bude následovat o týden později, tedy 20. prosince. Zejména kvůli bezpečnostním a hygienickým podmínkám proběhne vše kompletně online.

Finále kvalifikace se zúčastní celkem šest hráčů - čtyři vzejdou z kvalifikací a poslední dvě pozice obsadí současní eRepre hráči Syky a KillDalos. Ti budou hájit své pozice nejlepších tuzemských hráčů ve hře PES. Finále bude možné sledovat živě prostřednictvím livestreamu.

Na co se může eReprezentant těšit?

  • Stane se součástí týmů české reprezentace
  • Zúčastní se mezinárodních soutěží nejen pod hlavičkou organizací UEFA a FIFA
  • Podepíše smlouvu a získá s tím spojené finanční bonusy
  • Obdrží věcné ceny od partnerů
  • Získá speciální obrandovaný ovladač v barvách eRepre