STALKER 2 se skutečně odkládá. Hra vyjde 8. prosince, vývojáři potřebují více času
S.T.A.L.K.E.R. 2 Novinka STALKER 2 se skutečně odkládá. Hra vyjde 8. prosince, vývojáři potřebují více času

STALKER 2 se skutečně odkládá. Hra vyjde 8. prosince, vývojáři potřebují více času

Radek Raudenský

Radek Raudenský

12. 1. 2022 16:28 1

Bohužel spekulace z posledních dnů se potvrzují. Situace okolo koronaviru ještě stále není pro mnohá studia příznivá, což potvrzuje i ukrajinský tým GSC Game World. Ten před malou chvílí oficiálně potvrdil odklad STALKER 2 na konec letošního roku.

Reklama
Reklama

  • GSC Game World oficiálně potvrzuje odklad STALKER 2
  • Hra nově vyjde 8. prosince tohoto roku
  • Vývojáři potřebují více času na testování a dodělávání

„Rozhodli jsme se posunout vydání STALKER 2: Heart of Chernobyl na 8. prosince 2022. Těchto dodatečných sedm měsíců je potřebných pro naplnění naší vize a dosažení požadovaného stavu hry. STALKER 2 je náš největší projekt a potřebuje dostatek testování a vyhlazování. Jsme přesvědčeni, že vývoj by měl trvat tak dlouho, jak je jenom potřeba. Nejde o jednoduché rozhodnutí, ale uděláme vše pro to, abychom vám dodali hru v takovém stavu, v jakém jej očekáváte,“ píší vývojáři ve svém příspěvku.

Původně jsme se postapokalyptické střílečky měli dočkat už 28. dubna. O odkladu nadcházejícího dílu STALKER neoficiálně informoval youtuber OLDboi, který si reputaci vybudoval právě na únicích vztahujících se k tomuto projektu. STALKER 2 tak vyjde na začátku prosince, a to jako časová exkluzivita pro PC a Xbox. V poslední době se vývojáři dostali na přední stránky herních webů taktéž díky snaze o prodej NFT, které ale skončilo fiaskem.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz