Splinter Cell bude open world po vzoru ostatních her Ubisoftu, tvrdí insider
Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory Novinka Splinter Cell bude open world po vzoru ostatních her Ubisoftu, tvrdí insider

Splinter Cell bude open world po vzoru ostatních her Ubisoftu, tvrdí insider

Radek Raudenský

Radek Raudenský

10. 12. 2021 12:59

Série Splinter Cell si vysloužila za dlouhé roky status legendární série, na kterou fanoušci vzpomínají s láskou. Jenže i přes neustálá přání a překvapivé crossovery s dalšími hrami tu od roku 2013 nemáme pokračování – dle informací insidera Toma Hendersona se na něm pracuje, tvrdé jádro fanoušků ale asi nepotěší.

Reklama
Reklama

  • Další Splinter Cell, na kterém Ubisoft pracuje, bude prý open world
  • Insider Tom Henderson jej přirovnává k “více stealthovému Assassin's Creed”
  • Svět je prý zpracovaný podobně, jako v Halo Infinite

Neříkej hop, dokud nepřeskočíš. Informace Hendersona totiž pro řadu fanoušků lineárních stealthových akčních adventur nejsou příliš pozitivní a ukazují, že Ubisoft chce svou nechvalně proslulou šablonu využít i v případě Splinter Cellu. „Ubisoft Splinter Cell, který je nyní v rané fázi vývoje, se v současné době rýsuje jako… ano, hádáte správně… jako open world. Zatím jde o více stealthovou verzi Assassin’s Creed, s otevřeným světem zpracovaným podobně jako v Halo Infinite.“

I když jde o nepotvrzené informace a o novém Splinter Cell nevíme prakticky vůbec nic, Tom Henderson v minulosti už několikrát potvrdil ukázal, že je poměrně spolehlivý a znalý insider. Předem ale rozhodně nemůžeme vyloučit, že se Ubisoftu podaří zkombinovat aspekty otevřeného světa a značky Splinter Cell v dobrou hru. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz