Sony se příští týden přihlásí s dalším State of Play. Místo vlastních studií dá prostor vývojářům třetích stran
Novinka Sony se příští týden přihlásí s dalším State of Play. Místo vlastních studií dá prostor vývojářům třetích stran

Sony se příští týden přihlásí s dalším State of Play. Místo vlastních studií dá prostor vývojářům třetích stran

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

23. 10. 2021 07:20

Po delší pauze od pravidelného vysílání Sony, jehož místo nakrátko zaujala obsáhlejší konference PlayStation Showcase, se sezónní rekapitace State of Play opět vrací. Formát pravidelné akce je rovněž usazen ve starých kolejích. Vysílání plánované na příští středu bude proto opět oproti poslední zkušenosti výrazně kratší a kompaktnější.

Reklama
Reklama

  • Sony ohlašuje datum konání dalšího State of Play
  • Vysílání věnované third-party studiím si budeme moci naladit příští středu
  • Konkrétní čas startu 20. minutového přenosu připadá z našeho pohledu na 23:00

Živé vysílání State of Play se na oficiálním Twitch a YouTube účtu PlayStationu uskuteční 27. října od 11 hodin večer. Tématem přibližně 20minutového vstupu bude videoherní tvorba mimo vlastní hájemství PlayStationu. Naprostou většinu času si pro sebe tudíž uzmou vybraná third-party studia, jejichž představitelé nám v rychlosti nabídnou update k již vyšlým hrám i překvapivá oznámení titulů teprve chystaných.

Přesnější složení vystoupivších týmů a jejich zástupců zůstává ale naším očím i učím prozatím skryto. Nehledě na jejich finální výběr a plejádu her, kterou s sebou přinesou, bylo však oznámeno, že středeční prezentace nebude čistě věnována PlayStationu 5, nýbrž i PlayStationu 4 – i když zde bude asi opětovně platit, že oznámení nových her budou primárně věnována modernější konzoli.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz