Sony možná poukazuje na další Uncharted. Náznak se objevil v reklamě na PlayStation 5
i Zdroj: Naughty Dog / Sony Interactive Entertainment
Novinka Sony možná poukazuje na další Uncharted. Náznak se objevil v reklamě na PlayStation 5

Sony možná poukazuje na další Uncharted. Náznak se objevil v reklamě na PlayStation 5

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

30. 1. 2023 14:45 2

Neil Druckmann minulý týden vysvětlil, že se studio Naughty Dog posunulo od Uncharted k jiným projektům, zdá se, že už se k veleúspěšné značce nehodlá vracet. To by ale mohlo znamenat, že pochodeň převzal jiný tým. Na hru navíc zřejmě odkazuje čerstvá reklama.

Reklama

  • Reklama pravděpodobně naznačuje, že vzniká další Uncharted
  • V krátkém klípku se objevila mladá slečna s pochodní

Jde o reklamu, o níž jsme informovali v souvislosti se Spider-Manem. Společnost Sony již zveřejnila kompletní video, které se zaměřuje na notoricky známé tituly a hlavní postavy, k vidění jsou třeba God of War, Gran Turismo či Horizon.

Video je doplněno příspěvkem na oficiálním PlayStation blogu. Článek vybízí, aby si fanoušci zkusili jednotlivé klípky spojit s konkrétní hrou. Problém nastává v případě ukázky s mladou dívkou, která se s pochodní v ruce potuluje potemnělou jeskyní. V další části se pak snaží sfouknout prach z blíže neznámého artefaktu.

Zde bychom si mohli pomoct závěrem Uncharted 4. Pokud tedy nechcete narazit na spoiler, pak byste už ve čtení neměli pokračovat.

Na konci čtyřky je vidět mladá Cassie, dcera Nathana a Eleny. Ve skříni objeví deník a fotografie zachycující dobrodružné výpravy rodičů. A jelikož ji při šmejdění přistihnou, rozhodnou se, že už je Cassie dostatečně velká, aby si příběhy vyslechla. 

Nyní už je Cassie zřejmě připravena na vlastní cesty za ztracenými poklady. Na potvrzení a další detaily si však budeme muset počkat.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz