Sons of Anarchy nakonec asi nebude
Ten smrad z protočených spálených pneumatik vás mohl zvednout ze židle, ale zůstaňte v klidu sedět. Z herní předělávky oblíbeného motorkářského seriálu Sons of Anarchy nejspíš sejde. Autor pořadu Kurt Sutter o hře sice letos na jaře v médiích upřímně snil, ale realita současného herní byznysu je tvrdší než jeho pěst.
Kurt v sobotu na svém twitteru přiznal, že má potíže s vydavatelem hry. "Komunikace s ním nepříjemně vázne," poznamenal a dodal, že pro tvůrčí studio FX jeho hra asi také nebude prioritou. Z toho usuzuje, že projekt padne.
Sutter na jaře vystoupil s prohlášením, že chce ze Sons of Liberty udělat poctivou velkou konzolovku a ne hloupou casual hru z facebooku. To je zřejmě ten hlavní důvod, pro práce vázne už v počátku.