Skrze MS uniklo Hot Wheels Unleashed
Novinka Skrze MS uniklo Hot Wheels Unleashed

Skrze MS uniklo Hot Wheels Unleashed

Radek Raudenský

Radek Raudenský

15. 2. 2021 13:23

Bugy v systému nebo lidské chyby často stojí za odhalením her, o kterých hráči ještě nějakou chvíli neměli vědět. To se týká jak stránek Amazonu nebo Wallmartu, tak čistě herních obchodů jako Microsoft Store – právě skrze něj jsme se dozvěděli o existenci Hot Wheels Unleashed.

Reklama
Reklama

Dle informací na produktové stránce má za titulem stát studio Milestone, autoři sérií RIDE, MotoGP či Gravel. Jak už jsme napsali, hra se stále nedočkala oficiálního oznámení, údajné datum vydání je stanovené na 29. září letošního roku, a to pro Xbox One a Xbox Series - vzhledem k umístění na Microsoft Store je absence PlayStationu pochopitelná.

Projekt licencovaný skutečnými angličáky má nabídnout lokální hraní jednoho až dvou hráčů či multiplayer pro až dvanáct závodníků. Hot Wheels jsou známé rozmanitými a šílenými závodními tratěmi, což má platit i zde. Vývojáři lákají na výstavbu okruhů podle naší představivosti s různými zákrutami, loopingy, překážkami a boostery.

Skrze MS uniklo Hot Wheels Unleashed
Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz