Shadow Warrior 3 letos nevyjde, hra byla odložena na příští rok
Shadow Warrior 3 Novinka Shadow Warrior 3 letos nevyjde, hra byla odložena na příští rok

Shadow Warrior 3 letos nevyjde, hra byla odložena na příští rok

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

27. 10. 2021 11:00

First-person akce Shadow Warrior 3 sice měla vyjít ještě letos, poslední trailer z dílny studia Flying Wild Hog nicméně napovídá, že se tak nestane.

Reklama
Reklama

  • Studio Flying Wild Hog oznamuje, že se Shadow Warrior 3 opozdí
  • Trailer prozrazuje, že first-person akce vyjde až příští rok
  • Konkrétní termín se údajně dozvíme brzy

Vydavatelství Devolver Digital přitom ještě v září informovalo, že se spolu s týmem pomalu přibližují k určení termínu vydání. I tehdy se počítalo s tím, že hru stihnou odbavit do konce roku. Ve finální fázi vývoje ale autoři evidentně nabrali jisté zpoždění.

Humorně laděný trailer oznamuje, že došlo na odklad na příští rok, aby autoři mohli zajistit odpovídající úroveň herního zážitku. Ani tentokrát nebylo zmíněno konkrétní datum vydání, to bychom se však měli dozvědět už brzy.

Podobných odkladů bylo letos hned několik, naposledy šlo třeba o Dying Light 2, Total War: Warhammer 3, next-gen verzi GTA V nebo next-gen updaty pro Cyberpunk 2077 a třetího Zaklínače. Zatím se zdá, že bude začátek příštího roku poměrně nabitý (narozdíl od toho letošního).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz