Seriál The Last of Us má být tou nejlepší herní adaptací, Druckmann chce zrušit kletbu herních předělávek
i Zdroj: HBO
Novinka Seriál The Last of Us má být tou nejlepší herní adaptací, Druckmann chce zrušit kletbu herních předělávek

Seriál The Last of Us má být tou nejlepší herní adaptací, Druckmann chce zrušit kletbu herních předělávek

Radek Raudenský

Radek Raudenský

28. 12. 2022 12:05

S blížícím se koncem roku se také chystá premiéra velice očekávaného seriálu The Last of Us z produkce HBO Max. Na té spolupracoval i hlavní scenárista hry Neil Druckmann a v posledním rozhovoru pro New Yorker se o seriálu vyjádřil velice ambiciózně.

Reklama

  • Dle Druckmanna bude seriál The Last of Us nejen nejautentičtější, ale vůbec nejlepší filmovou adaptací herní série

Přesněji Druckmann prozradil, že televizní seriál bude tou vůbec nejlepší a nejautentičtější herní adaptací vůbec. Vývojář, který v Naughty Dog působí už 18 let, tak doufá, že ukončí onu kletbu videoherních filmových adaptací. Společně s dalším scenáristou Craigem Mazinem pak zmínili třeba to, že v seriálu chtěli reflektovat „stáří“ Joela a jeho zranění, jako je horší sluch na jedno ucho nebo bolavá kolena.

Co se reakce na seriál týče, Druckmann odpověděl trochu vyhýbavě. „Myslím si, že to změní nějaké procesy. Někdy se adaptace nevyvedly, protože zdrojový materiál nebyl dost silný. Někdy se to nepovedlo, protože produkce, která to tvořila, nerozuměla zdrojovým materiálům.“ Snad se slova Druckmanna potvrdí a seriál The Last of Us bude skvělým dílem – to se dozvíme už 15. ledna.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz