Seriál God of War má být věrný původním zdrojům, tvrdí ředitel televizní divize Amazonu
i Zdroj: Sony
Novinka Seriál God of War má být věrný původním zdrojům, tvrdí ředitel televizní divize Amazonu

Seriál God of War má být věrný původním zdrojům, tvrdí ředitel televizní divize Amazonu

Radek Raudenský

Radek Raudenský

20. 12. 2022 18:09 1

Před necelým týdnem jsme se dočkali oficiálního potvrzení seriálu God of War, který bude mít na starosti Amazon. Hráči a fanoušci série se začali radovat, následně ale začaly obavy z toho, aby se produkce držela zdrojových materiálů. Ředitel televizní divize Amazon Studios Vernon Sanders slibuje, že se seriál skutečně bude držet původních materiálů.

Reklama

  • Vernon Sanders, ředitel televizní divize Amazonu, slibuje, že seriál God of War bude věrný svým zdrojovým materiálům

„Centrem všeho je příběh otců, synů a rodin, který je zasazený do gigantické, epické krajiny. To, s čím přišel showrunner Rafe Judkins a scénáristi Mark Fergus i Hawk Ostby pro první sezónu je nejen neskutečně autentické a věrné původním materiálům, ale zároveň přesvědčivé samo o sobě.“

Příběh se má opět točit okolo Krata a jeho výchovy Atrea společně s cílem naplnit poslední přání jeho ženy. Seriál má potěšit i sérií neznalé diváky. „Pokud jste nikdy nehráli hru, do seriálu se zamilujete a budete se cítit jako doma. Myslím si, že to bude velké,“ tvrdí Sanders. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz