Sega oznamuje Total War: Warhammer III
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Sega oznamuje Total War: Warhammer III

Sega oznamuje Total War: Warhammer III

Radek Raudenský

Radek Raudenský

3. 2. 2021 15:27 3
Reklama
Reklama

Série Total War si prošla už mnoha érami naší civilizace i zcela cizích a vymyšlených příběhů. Svět Warhammer ale hráče očividně zaujal natolik, že se Sega rozhodla vytvořit i druhý díl, opět velmi kladně přijatý. Od jeho vydání uběhly už tři roky a válečné kladivo tepe znovu – Sega totiž oznamuje díl třetí.

Série Warhammer včetně strategického Total War je typická svou epičností a mohutností, o čemž svědčí i oznamovací trailer. Poprvé se ve videohrách budeme moct postavit za lidské království Kislev či Kataj, údajně ale přijdou ještě další rasy z deskového světa Warhammeru. Opět se ale můžeme spolehnout na souboje obrovských monster i silné magie.

Poslední díl trilogie nabídne opět akční kampaň, jejíž začátek nás povede k záchraně umírajícího boha. Každá říše nám pak má nabídnout svůj vlastní příběh rozhodující o osudu světa. Total War: Warhammer III má vyjít už letos, a to na Steam a Epic Games Store.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz